Skip to content
מיכל נמצוב עיצוב ומיתוג במשיכת מכחול עמוד אודות גדול
מיכל נמצוב עיצוב ומיתוג במשיכת מכחול עמוד אודות

מה אומרים אלו שכבר התנסו בשירותי הסטודיו?


"חברת יוטיליס מתמחה בעיבוד הדמיות לווין לאיתור נזילות מים מהחלל. את שירותיה של מיכל שכרנו בתחילת דרכנו על מנת לבצע תהליך מיתוג עסקי. היתרון בעבודה עם מעצבת כמו מיכל הוא שמולנו עמדה מישהי שהקשיבה לצרכים שלנו, גם אם הם אינם היו בהכרח מוגדרים בתחילת הדרך ו/או עקביים. כמו כן הדרך הרעננה בה מיכל מסתכלת על העולם, באיורים חמים, היה בהחלט שינוי מרענן ממה שראינו סביבנו אצל מעצבים ומעצבות אחרים בפרט והן בעולם הסטארטאפים. גם כיום, שהחברה גדולה יותר ואף מעסיקה מעצב במשרה מלאה, אנו מבינים את היתרון בלעבוד עם מישהי כמו מיכל על מנת להתוות את הדרך ואף ללוות את החברה בדרכים מתקדמות יותר."

לורן גאי, מייסד ו CTO חברת יוטיליס

"פניתי למיכל לעבודה על פרוייקט ציבורי שבו רציתי איור בקנה מידה גדול.
יצרנו תמונה של 12 מ"ר שהתפרשה על גבי קיר שלם.

אהבתי את הקו העדין והצבעוניות של איורי המים שלה וגיליתי שמיכל,
מעבר להיותה גרפיקאית ומאיירת מוכשרת
היא אדם נעים וקשוב וכיף לעבוד איתה."

יעלה צורף, מעצבת פנים

"ברצוני להודות לך מיכל על עבודת עיצוב נפלאה שביצעה עבור הסטודיו לאמנויות הבמה-תיאטרון חולון בשנתיים האחרונות. העבודות שביצעה בעיצוב הפוסטרים, עיצוב הגלויות ושאר מיני עיצובים נעשו בצורה מקצועית בלתי רגילה, תוך התמסרות, הקשבה וקליטה מהירה של צרכי הסטודיו, וכן תגובה מהירה לבקשותינו.

העבודות שלך נחנו בקו אמנותי חדש, מעניין, יצירתי ומקורי.
אנחנו מקבלים תגובות חיוביות על העיצובים מגורמים מקצועיים הן בתחום התיאטרון והן בתחום העיצוב.

לאחרונה יש יותר ביקוש להצגות ואנו זוקפים זאת לזכות עיצוביה של מיכל.

זה היה תענוג לשתף איתה פעולה, פרט לתוצרים המקצועיים גם ההתנהלות מולך מאוד נוחה ונגישה, אני בהחלט מקווה להמשך פורה ומאתגר."

 

דרור טפליצקי, מנהל הסטודיו לאמנויות הבמה- תיאטרון חולון

" תהליך העבודה עם מיכל מרתק, נעים, מפרה.

היכולת של מיכל להקשיב וליישם אינה רגילה. לעיתים הרגשתי שהיא מבינה אותי יותר משאני מבינה את עצמי.

וכמו שהיה לי ברור שאני חייבת משהו אחר, לא שוב עיצוב בנאלי לעסק שנותן שירותי ייעוץ, אלא משהו שיביא "אותי" ואת היחיודיות שלי פנימה, כך גם בפגישה עם  משרד ממשלתי כשהגשתי את כרטיס הביקור שלי, בבת אחת הורמו אליי כל זוגות העיניים בחדר בפליאה והמשפטים שנזרקו באופן מיידי לאוויר היו: "וואו, איזה כרטיס ביקור מיוחד"

במבט לאחור, לאחר תהליך מיתוג שלם בו עבדנו על עיצוב הלוגו, כרטיס הביקור, נייר המכתבים והמעטפה, עיצוב אתר האינטרנט והבאנר לפייסבוק, אני יודעת שלא טעיתי."

עפרה רטנר, ייעוץ ביטוח וניהול סיכונים

"מיכלי היקרה אני רוצה להודות לך על שרות נהדר ומקצועי.
אני נהנת להמשיך ולעבוד איתך לאורך הדרך עם פרטי המיתוג שלי: הן בעיצוב חומרים לאתר האינטרנט שלי, הלוגו המיוחד מאוד שהשקעת רבות עד שדייק אותו לפי טעמי, כרטיסי הביקור, המיתוג לרכב ואף מספר מוצרים מודפסים בפיתוחי והיד עוד נטויה. 
את מקצועית ביותר, סובלנית, זמינה לכל השיגעונות שלי.

העיצוב והמיתוג של העסק תרם רבות לעלייתו. המון תודה"

 

ענבל וליס, בעלת הקליניקה "ביחד"

"בחרתי במיכל להיות המעצבת שלי בעיקר בגלל הסגנון הייחודי שלה ש"דיבר" אליי, האיור במשיכת מכחול עם הצבעוניות, ה"משהו האחר" שיבלוט מצד אחד אבל לא "יצעק" מצד שני. מיכל מקצוענית, גם ביעילות שלה, גם ביכולת שלה להעביר את המסר של הלקוח, וכמובן בכשרון ובאמנות, שבהן המסר מוצג.
את התוצרים שלי אני מאד אוהבת, מרגישה כל יום גאה בלוגו שלי ובמה שאני עושה. להסתכל עליהם כל יום, עושה לי טוב גם לנשמה. תודה!"

 

הילה גפן, דיאטנית קלינית וספורט

"כבר בפעם הראשונה שראיתי את העבודות שלך, ידעתי שאני מעוניינת שאת תעצבי עבורי. אהבתי את האיורים ואת היכולת שלך להבין מה אני רוצה למרות שלי לא היה ברור בכלל מה אני רוצה. שלחת לי סקיצה ראשונה שקלעה בדיוק לי. שניים שלושה תיקונים קלים והעיצוב הלך להדפסה.

הדרך לאתר כבר הייתה סלולה, התמונות נשלחו אליך, העיצוב הראשון היה מרהיב והעיצוב השני נבחר לאתר. היום כשאני ניכנסת לאתר אני נהנית כל פעם מחדש, מהצבעים, האיורים וההרמוניה.

הצלחת בשקט שלך, בשאלות ששאלת וביצירתיות ליצור עבורי קסם. התגובות שקיבלתי ממבקרי האתר היו מרגשות. אני מרגישה שלקחת ויצרת אותי בצבעים. אני מודה לך על תהליך מעניין ונעים ועל מוצר שהוא וואוו ענקי"

 

רונית רנאל רוזס

"הרבה זמן חיפשתי מישהו מתאים לעיצוב שימחיש ויעביר את ההרגשה המיוחדת שיש במקום שלי. את הייחוד, האווירה וההרמוניה. כמעט התיאשתי והתפשרתי ואז המליצו לי על מיכל נמצוב. אחרי שהתרשמתי מהעבודות שלה, המקצועיות והאומנותיות, התחלנו לעבוד יחד. מכל עיצוב שיצא לדרך התלהבתי יותר.

הסבלנות של מיכל, היכולת שלה לרדת לעומקו של רעיון של מישהו אחר ולבטא אותו, מרשימים. הכל בכשרון גדול, והתוצאות פשוט מקסימות וכל הזמן מקבלות מחמאות.

ממליצה המלצה חמה למי שמחפש מקצועיות כשרון ואדם נעים לעבוד איתו. תודה על הכל!"


גלי פלד, המרכז ליוגה בדרום

"מיכל היקרה,

לאחר תהליך של כמה חודשים, רציתי להודות לך מקרב ליבי. לבנות תדמית מאפס זה לא פשוט. היו שלבים בתהליך שלקחו יותר זמן והיו לא פשוטים ובכל זאת תמיד הרגשתי שיש לי עם מי לדבר ועל מי לסמוך. כל דבר ממה שיצרת נראה מדהים והצלחת להסביר דרך האיורים שלך את כל מהות העסק החדש שלי.

העבודה איתך חסכה לי מלא דאגות: הכל בזמן, הכל מדויק, כל הדברים שביקשתי טופלו במהרה. בעצם מה שאני מנסה להגיד זה שלמרות שאת רחוקה הרגשתי שאני עובדת עם מישהי מאוד קרובה. אז תודה לך שוב על העבודה המדהימה ואני מקווה לעוד הרבה שיתופי פעולה פוריים איתך!!!"

עדי ליברמן, מנכלית Miss Monro

"היתרון הגדול בעבודה עם מיכל הוא הכלים והשיטה בה היא מאיירת ביד חופשית ובכל פלטת הצבעים והצורות האפשרית. ראיתי עבודות של מיכל וליבי נטה אליה עד שקיבלתי ממנה הצעה לעצב לי אימג'ים עבור פוסטים בנושאים שלא נעים להראות תמונה שלהם, כגון פטרת ברגליים. כך קיבלתי סדרה של איורי אוירה שתופסים את העין, מקוריים ומאפיינים את הפוסטים שלי בפייסבוק. מכאן הבנתי את הפוטנציאל - אפשר לבקש ממיכל מה שרוצים וחולמים עליו.

בעזרת האיור גם חסכתי בהוצאות צילום ועדכון הקטלוג שלי, בו האריזות משתנות כל הזמן. על ידי הגדרת סמל גרפי מאוייר לבקבוק וסמל לצנצנת - קיבלנו קטלוג הומוגני בעיצובו ונעים לעין.

מכאן לעיצוב מדבקה עם אופי רך ומתאים למוצר שנקרא: "חלומות פז" ומיועד להשראת שינה למבגרים, הדרך היתה קצרה. תוצאה יפהפיה של נגיעות צבע אוריריות ובגוונים חמים ומרגשים.

העבודה עם מיכל היא קלה - מבינה מהר את מה שמתבקש וחילופי הסקיצות הם קצרים ומאושרים מהר, כי העבודה איכותית וברמה."

חוה לוי, בראשית- הכי טבעי לעור שלך

"התחלתי לעבוד עם מיכל לפני כחמש שנים כשחיפשתי מאיירת לאחד המשחקים שלי.
התרשמתי מאוד מהיצירתיות שלה, מהכישרון, מהרעיונות, מהשימוש בצבע, מהרצינות, החריצות, היחס הנעים, העמידה בזמנים ועוד הרבה....
בשנתיים האחרונות אני בתהליך של יצירת סידרה חדשה של משחקים אשר דורשת הרבה מאוד זמן, היה לי ברור שאני ממשיכה לעבוד עם מיכל.
אני מעריכה ומוקירה על הסבלנות האין סופית שלה ועל הנכונות לשנות ולתקן בהתאם לדרישות המשתנות ככל שהמוצרים מתקדמים ומתפתחים, זה לגמרי לא מובן מאליו!!
יצאתי לדרך ארוכה ומתאתגרת כשהחלטתי ליצור משחקים חדשים ואני מאושרת שבחרתי לעבוד שוב עם מיכל אשר מלווה ותומכת בי לאורך כל הדרך עם הניסיון העשיר שלה שהוא הרבה מעבר לתחום הספציפי שבו היא עוסקת. מעבר ליצירתיות ולכישרון, אני מרגישה שמיכל נמצאת בזה עם כל הלב וזה מאוד חשוב עבורי, בעיקר בתהליך כ"כ ארוך ומאתגר."

ברנדה גולדברג ואני יוצרת משחקים ללימוד אנגלית

"אל מיכל הגעתי בזכות העיצובים שהיא עשתה לקולגה, משהו במשיכת המכחול הקסים אותי וידעתי שיום אחד, אני אפנה אליה. היום הזה הגיע - כנס בלוגריות, נשים אמיתיות, נהדרות ועוצמתיות ועם זאת עדינות, צבעוניות ופשוט יפות מבפנים ומבחוץ. לזה היתי צריכה מיתוג ייחודי. פניתי למיכל ואמרתי לה שאני צריכה משהו אמיתי, מושך, נעים, נשי - הסברתי לה אודות הכנס, ומיד לאחר מספר ימים, כבר בסקיצה הראשונה קיבלתי את אשר חלמתי עליו. הלוגו המושלם לכנס שלי. העבודה עם מיכל היתה נעימה, זריזה, ייחודית.
היה לי כיף לעבוד איתה, ועוד יותר כיף כי זאת אמנם הפעם הראשונה, אבל לא האחרונה. ממליצה בחום ובאהבה."

יונית צוק הבלוגריסטית

"אל מיכל הגענו דרך המלצה דווקא ממעצבת אחרת, שידעה לומר כמעט בוודאות כי מיכל היא זו שיכולה למלא את דרישתנו ה"גבוהה" כפי שהוצגה.
החיבור עם מיכל היה מיידי והיא אכן קלעה בול למה שחיפשנו ואף ליותר מכך.
מעבר להיותה של מיכל אשת מקצוע מהמעלה הראשונה ומוכשרת בטירוף היא גם יודעת להקשיב 
ו"לזרום" ובסוף להוציא את המקסימום בשביל הפרויקט. 
אז תודה מיכל על הסבלנות, על המקצועיות ועל הירידה לפרטים הקטנים.
אנחנו את המעצבת שלנו מצאנו לכל פרויקט אליו נצעד."
לירון עובד, חטיבת הסחר- קבוצת אלרון.

תודו שזה נשמע טוב וממש בא לכם גם.
אז קדימה, אני במרחק הקלקה...

בבלוג של הסטודיו כבר היתם?

תמיד יש שם דברים מעניינים!

קליק ואתם בפנים >>

זקוקים למשיכת מכחול?

  מתי אנחנו נפגשים?

  צרו קשר לתיאום פגישה או אפילו "סתם" לשאול שאלה.

  בפגישות פנים אל פנים תמיד יוצא משהו טוב!

  “אל מיכל הגעתי בזכות העיצובים שהיא עשתה לקולגה, משהו במשיכת המכחול הקסים אותי וידעתי שיום אחד, אני אפנה אליה. היום הזה הגיע - כנס בלוגריות, נשים אמיתיות, נהדרות ועוצמתיות ועם זאת עדינות, צבעוניות ופשוט יפות מבפנים ומבחוץ.לזה היתי צריכה מיתוג ייחודי. פניתי למיכל ואמרתי לה שאני צריכה משהו אמיתי, מושך, נעים, נשי - הסברתי לה אודות הכנס, ומיד לאחר מספר ימים, כבר בסקיצה הראשונה קיבלתי את אשר חלמתי עליו. המיתוג המושלם לכנס שלי. העבודה עם מיכל היתה נעימה, זריזה, ייחודית. היה לי כיף לעבוד איתה, ועוד יותר כיף כי זאת אמנם הפעם הראשונה, אבל לא האחרונה. ממליצה בחום ובאהבה.”

  יונית צוק הבלוגריסטית

  חזרה למעלה
  0
  Open chat
  כתבו לי
  הי,
  איך אוכל לעזור לך?