Skip to content
באנר גדול מיתוג כנסים
באנר קטן מיתוג כנסים
קטגורית צבע מיתוג כנסים

מיתוג כנסים, ארועי חברה וארועים עסקיים

כל הכרטיסים לכנס נמכרו? כנראה שהשיווק היה מוצלח. כנראה שהעיצובים והתוכן דיברו בשפת הלקוח.
המשתתפים הגיעו ומיד אמרו וואו? כנראה שנראות המקום, המצגת וחומרי המיתוג השונים שידרו המון השקעה ממש עד הפרט האחרון. עם תוצאות שכאלה, לכנס שלך יש אפקט ארוך טווח עם השלכות מצויינות על המכירות וכמות העבודות הנכנסות.

כנסי חשיפה, כנסים מקצועיים ואירועי חברה, מהווים כרטיס ביקור גדול ומשמעותי בעבור העסק וחשוב לפיק מהם את המיטב. כבר בעיצוב ההזמנה לארוע והתכנים השיווקיים המיועדים לגיוס נרשמים, תוכלו להעביר מסר ייחודי ומזמין שיעזור לכם במכירת הכרטיסים. תוכלו לספר בעזרים ויזואלים על אופי הארוע ועל האווירה שתהיה בו.

בעזרת מיתוג המצגת, חומרי השיווק השונים (מחברות וחומרי כתיבה, חומר מקצועי, עטים ועזרים), עיצוב אזור הכיבוד ומושבי הכינוס תצרו מראה מרשים ואיכותי ותצליחו להעמיק את ההיכרות עם המותג שלכם בקרב הקהל. את התוצאות תוכלו לראות בהדים שיצור הכנס ובכמות הפניות שתגיע אחריו.

ארועי חברה עם מיתוג נכון עושים טוב על הלב לעובדים שלך. הם יכולים להעמיק את ההרגשה של גאוות היחידה. וכשעובד מרגיש שהשקיעו בו יש לו את הרצון לתת מעצמו בחזרה.

מתי מתקיים הארוע הקרוב שלך?

למי זה מתאים?

» כנס חשיפה בו יש ערך משמעותי לרושם ראשוני והיכרות עם ספקים.
» ארועי חברה, ימי גיבוש והרמות כוסית בהם חשוב להראות הכרת תודה והשקעה בעובדים.
» כנסים עסקיים שמטרתם למצב את בעל העסק כיוקרתי, מקצועי, איכותי ומרשים.

כמה זמן לוקח התהליך?

הזמן האידיאלי להגיע אלי הוא כחודש ימים לפני שמעוניינים להתחיל להשתמש בחומרי השיווק האינטרנטיים ו/או לשלוח אותם להדפסה. עיצובים מודפסים לטובת הכנס עצמו זקוקים גם לזמן בבית הדפוס אחרי סיום עבודת העיצוב (בדרך כלל מבקשים שבוע- עשרה ימים). בידקו בטרם תחילת הפקת הכנס גם את הנושא הזה. 

שנדבר? לחצו כאן לתיאום פגישה.

איך מתנהל תהליך מיתוג כנסים?

» בשיחת היכרות נעמיק מעט ונתאם ציפיות.

» לאחר שליחת הצעת מחיר מסודרת, נפגש / נשוחח ונבדוק איך הכי נכון להציג ויזואלית את הארוע שלך. נבחן מה כבר קיים בתחומך? איפה אפשר לחדש?

» גיבוש שני סוגי קונספט, ויצירת שתי סקיצות ראשונות לאחד העיצובים. את הסקיצה שתבחר נדייק בסבבי תיקונים ועל בסיסה נעבור ליתר העיצובים.

מה מקבלים בסוף?

בסיום התהליך אצייד אותך במספר סוגי קבצים על פי הפורמטים שידרשו:
קבצי pdf לדפוס (כולל הוראות מדוייקות להדפסה) וקבצי png+jpg- לשימוש במסך, מצגות ואינטרנט.

ניתן לקבל מענה גם עבור הפקת הדפוס עצמה בתוספת תשלום.

בבלוג של הסטודיו כבר היתם?

תמיד יש שם דברים מעניינים!

קליק ואתם בפנים >>

זקוקים למשיכת מכחול?

  מתי אנחנו נפגשים?

  צרו קשר לתיאום פגישה או אפילו "סתם" לשאול שאלה.

  בפגישות פנים אל פנים תמיד יוצא משהו טוב!

  “אל מיכל הגעתי בזכות העיצובים שהיא עשתה לקולגה, משהו במשיכת המכחול הקסים אותי וידעתי שיום אחד, אני אפנה אליה. היום הזה הגיע - כנס בלוגריות, נשים אמיתיות, נהדרות ועוצמתיות ועם זאת עדינות, צבעוניות ופשוט יפות מבפנים ומבחוץ.לזה היתי צריכה מיתוג ייחודי. פניתי למיכל ואמרתי לה שאני צריכה משהו אמיתי, מושך, נעים, נשי - הסברתי לה אודות הכנס, ומיד לאחר מספר ימים, כבר בסקיצה הראשונה קיבלתי את אשר חלמתי עליו. המיתוג המושלם לכנס שלי. העבודה עם מיכל היתה נעימה, זריזה, ייחודית. היה לי כיף לעבוד איתה, ועוד יותר כיף כי זאת אמנם הפעם הראשונה, אבל לא האחרונה. ממליצה בחום ובאהבה.”

  יונית צוק הבלוגריסטית

  חזרה למעלה
  0
  Open chat
  כתבו לי
  הי,
  איך אוכל לעזור לך?