Skip to content
באנר מיתוג מוצרים גדול
באנר מיתוג מוצרים קטן
קטגורית צבע מיתוג מוצרים

מיתוג מוצרים ואריזות

עולם המוצרים, כבר לא נחלתם של חנויות פיזיות בלבד ואף תופס תאוצה, גם בקרב עסקים מתחומי השירות. מה הקשר בין עסק נותן שירות לבין מוצר פיזי? התשובה היא: שיווק. גם ב-m creative נסיון עשיר בעבודה על מוצרים, הן עבור הסטודיו והן עבור לקוחות.

ישנם מוצרים תומכי שיווק להם נקרא "מוצרי לחמניה", (כי הם נחטפים כמו לחמניות טריות מהמדף ואחרי ש"טועמים אותם" באים לטעום גם מהשירות המלא שלנו), ומטרתם בדרך כלל היא הגדלת ההכנסה העקיפה. ישנם מוצרים משלימים לשירות שלנו שמטרתם שימור לקוחות, וישנם מוצרים שעומדים לגמרי בפני עצמם ומטרתם היא הכנסה נוספת לכל דבר. ביחד נעבור על הפרטים וניצור את התהליך המתאים.

בתקופת צוק איתן הסטודיו פעל מבאר שבע וכל תהליכי העבודה נעצרו ונתקעו. כעסק נותן שירות, שעובד עם בעלי עסקים אחרים שלא היו פנויים נפשית לעשייה עסקית, נוצר הצורך ביצירת הכנסה נוספת בדרכים יצירתיות. מאחר וקמו המון ירידים מחבקים ומפרגנים המאפשרים לעסקים מהדרום למכור את מוצריהם, הסטודיו התמקד בתקופה זאת ביצירת מוצרים פשוטים וקטנים שכיף לקנות. וכך, במשך חצי שנה הסטודיו התקיים בעזרת מוצרי נייר חביבים והשאר כבר היסטוריה

ליווי בעיצוב והפקת המוצר:

>> נתחיל בכמה שאלות אודות העסק כמו מי קהל היעד? מה מטרת המוצר? ומהו מפרט המוצר על מנת לשלוח הצעה מדוייקת.

>> בפגישה פרונטאלית / בשיחת טלפון מעמיקה, נעבור על כל הפרטים ונתאם ציפיות. לאחר סקר שוק וגיבוש שני קונספטים שונים, אצור שתי סקיצות ראשונות. את הסקיצה שתבחר אתקן במידת הצורך וממנה נמשיך הלאה אל יתר הפורמטים הדרושים לעיצוב כמו: אריזה, הוראות, הדמיות וכו'. לקביעת פגישה לחצו כאן

פגישת יעוץ לעיצוב מוצר

בפגישה בת שעה וחצי נעבור על כל הפרמטרים שכדאי לדעת בטרם תכנסו לתהליך של יצירת והפקת מוצר. אתם תבואו עם מטרה (מה המטרה לשמה תרצו להפיק מוצר לעסק) וקהל אליו אתם מעוניינים לפנות, אני אשאל שאלות מכוונות ואתן מידע מתחום האסטרטגיה, העיצוב והפקת הדפוס. ביחד נחשוב על רעיון למוצר המתאים או נדייק את הרעיון הקיים. מהפגישה תצאו עם רשימת משימות מסודרת להפקת המוצר. עלות הפגישה: 370 ש"ח.

שנתחיל? לחצו כאן לתיאום פגישה.

סדנאת "יוצרים מוצר" - 6 עד 8 משתתפים

מפגש בן 3.5 שעות בו נלמד על נושא מוצרי הלחמניה. המפגש מחולק לשני חלקים:
>> הרצאה בה נעבור על דוגמאות ועקרונות חשובים ליצירת מוצר פיזי לעסק נותן שירות. 
>> עשיה- פיתוח המוצרים של כל המשתתפים בצורת סיעור מוחות משותף.

ניתן להזמין את הסדנא לקבוצה שהתארגנה מראש. עלות למשתתף: 200 ש"ח.
לפרטים נוספים ושריון תאריך לחצו כאן

בבלוג של הסטודיו כבר היתם?

תמיד יש שם דברים מעניינים!

קליק ואתם בפנים >>

זקוקים למשיכת מכחול?

  מתי אנחנו נפגשים?

  צרו קשר לתיאום פגישה או אפילו "סתם" לשאול שאלה.

  בפגישות פנים אל פנים תמיד יוצא משהו טוב!

  “אל מיכל הגעתי בזכות העיצובים שהיא עשתה לקולגה, משהו במשיכת המכחול הקסים אותי וידעתי שיום אחד, אני אפנה אליה. היום הזה הגיע - כנס בלוגריות, נשים אמיתיות, נהדרות ועוצמתיות ועם זאת עדינות, צבעוניות ופשוט יפות מבפנים ומבחוץ.לזה היתי צריכה מיתוג ייחודי. פניתי למיכל ואמרתי לה שאני צריכה משהו אמיתי, מושך, נעים, נשי - הסברתי לה אודות הכנס, ומיד לאחר מספר ימים, כבר בסקיצה הראשונה קיבלתי את אשר חלמתי עליו. המיתוג המושלם לכנס שלי. העבודה עם מיכל היתה נעימה, זריזה, ייחודית. היה לי כיף לעבוד איתה, ועוד יותר כיף כי זאת אמנם הפעם הראשונה, אבל לא האחרונה. ממליצה בחום ובאהבה.”

  יונית צוק הבלוגריסטית

  חזרה למעלה
  0
  Open chat
  כתבו לי
  הי,
  איך אוכל לעזור לך?