business-banner-big
business-banner-small
business-branding

מיתוג עסקים במשיכת מכחול

מיתוג לעסק בתחילת דרכו, ריענון מיתוג- לעסקים שעברו כברת דרך ורוצים לדייק את השפה,
עיצוב שוטף של חומרי הפרסום והשיווק תחת אותה שפה גרפית- לעסקים יציבים ופעילים.
הסטודיו נמצא כאן עבור כל אחד ואחת מכם.

לחשוב, לאתגר ולבחון את גבולות היצירתיות.
ליצור סימן שיעביר דרכו כל כך הרבה במינימום פרטים ואחר כך, לצאת ממנו לשפה גרפית שלמה.
בכל פעם להצליח לחדש ולהפתיע בזמן שנשארנו נאמנים למסגרת המקורית.
להגיע בכל פעם לדיוק בכמות המסרים לצד יציאה מגבולות בעזרת האיורים.
ככה נבנים המותגים בסטודיו.

למי זה מתאים?

» עסק בהקמה יתפתח ויצמח בעזרת חבילת מיתוג בסיסית שמתחילה בעיצוב לוגו וממשיכה לשפה גרפית שלמה.
» עסק שעבר כברת דרך ורוצה לדייק את הויזואליות, המסרים והקהל אליו הוא מכוון, מוזמן לתהליך רענון מיתוג.
» עסק יציב ופעיל יוכל להנות מראש שקט ושפת פרסום אחידה, בעזרת עיצוב שוטף של חומרי הפרסום והשיווק תחת אותה שפה מיתוגית. (הסטודיו נותן מענה רחב גם בתחומי מיתוג חללים, מיתוג מוצרים ומיתוג כנסים.)

מה מקבלים בסוף?

קבצי דפוס (סיומת pdf) + קבצי מסך ואינטרנט (סיומת jpg + png) + קובץ של נייר מכתבים בפורמט של תוכנת word + "ספר מותג" המכיל את כל המידע הגרפי החדש שנוצר עבורכם.

איך מתנהל תהליך המיתוג?

» נתחיל בשיחת טלפון לבחירת השירות הרלוונטי ובדיקת הציפיות.
» נמשיך להצעת מחיר מסודרת וקביעת פגישה פרונטאלית במידה וזה מתאפשר, או שיחת המשך מעמיקה יותר לטובת תחילת התהליך.
» בדיקת השוק: מה כבר קיים בתחומך? איפה אפשר לחדש?
» גיבוש שני סוגי קונספט ויצירת שתי סקיצות ראשונות. את הסקיצה שתבחר נדייק במידת הצורך ולאחר אישור העבודה יועברו קבצים לשימושך.

כמה זמן זה לוקח?

סקיצות ראשונות נשלחות אליך בין 7-14 ימי עסקים מיום החתימה על ההסכם (תלוי בעומס שיש בסטודיו באותו הרגע). בהנחה שיש תיקונים קלים, קובץ נוסף עם תיקונים ישלח לאחר 3-5 ימי עבודה וכן הלאה. מומלץ לקחת בחשבון משהו כמו חודש של ימי עבודה עבור הלוגו ולאחר מכן עוד חודש וחצי- חודשיים לעיצוב השפה הגרפית ומרכיבי החבילה השונים, על מנת לעשות את התהליך הטוב ביותר עבור העסק שלך. שנתחיל? לחצו כאן לתיאום פגישה.

כמה זה עולה?

הסטודיו מציע מגוון חבילות מודולריות הניתנות להתאמה אישית. טווח המחירים לחבילות אלו נע בין 2700 ש"ח ללוגו ושלושה עיצובים נוספים ועד 6200 ש"ח לחבילה הכוללת בתוכה 5 עיצבים ועיצוב אתר / קטלוג. מחיר מדוייק ורלוונטי ינתן בהצעת מחיר אישית. לחצו כאן לחבילות. כשמדובר בעיצוב שוטף על בסיס חודשי, המחיר מתבסס על כמות וסוג העיצובים הממוצעים עליהם צריך לתת מענה בכל חודש ובעלות השמורה ללקוחות עם פרוייקטים על בסיס חודשי. כשתלחצו כאן להשארת הודעה נוכל לעבור על צרכי העסק שלכם 

מה אומרים הלקוחות?

"היתרון בעבודה עם מעצבת כמו מיכל הוא שמולנו עמדה מישהי שהקשיבה לצרכים שלנו, גם אם הם אינם היו בהכרח מוגדרים בתחילת הדרך ו/או עקביים. כמו כן הדרך הרעננה בה מיכל מסתכלת על העולם, באיורים חמים, היתה בהחלט שינוי מרענן ממה שראינו סביבנו אצל מעצבים ומעצבות אחרים בפרט והן בעולם הסטארטאפים." (לורן גאי, מייסד ו CTO חברת יוטיליס)

להמלצות נוספות לחצו כאן

בבלוג של הסטודיו כבר היתם?

תמיד יש שם דברים מעניינים!

קליק ואתם בפנים >>

זקוקים למשיכת מכחול?

מתי אנחנו נפגשים?

צרו קשר לתיאום פגישה או אפילו "סתם" לשאול שאלה.

בפגישות פנים אל פנים תמיד יוצא משהו טוב!

“אל מיכל הגעתי בזכות העיצובים שהיא עשתה לקולגה, משהו במשיכת המכחול הקסים אותי וידעתי שיום אחד, אני אפנה אליה. היום הזה הגיע - כנס בלוגריות, נשים אמיתיות, נהדרות ועוצמתיות ועם זאת עדינות, צבעוניות ופשוט יפות מבפנים ומבחוץ.לזה היתי צריכה מיתוג ייחודי. פניתי למיכל ואמרתי לה שאני צריכה משהו אמיתי, מושך, נעים, נשי - הסברתי לה אודות הכנס, ומיד לאחר מספר ימים, כבר בסקיצה הראשונה קיבלתי את אשר חלמתי עליו. המיתוג המושלם לכנס שלי. העבודה עם מיכל היתה נעימה, זריזה, ייחודית. היה לי כיף לעבוד איתה, ועוד יותר כיף כי זאת אמנם הפעם הראשונה, אבל לא האחרונה. ממליצה בחום ובאהבה.”

יונית צוק הבלוגריסטית

חזרה למעלה