באנר עיצוב בשגרת שיווק מיכל נמצוב
באנר קטן עיצוב בשגרת שיווק מיכל נמצוב
קטגוריית צבע שגרת שיווק

ליווי ועיצוב בשיגרה השיווקית

למיתוג, בניגוד לתפיסה הרווחת, משמעות ארוכת טווח - הרבה מעבר ליצירת לוגו.

התוצאות המוצלחות של התמדה בשגרת השיווק, נראות רק כאשר עושים זאת בכל מקום ולאורך זמן, תוך שמירה על שפה גרפית אחידה- שפת המותג.

מה קורה כשלא מתמידים? כשאין שפה גרפית אחידה וקבועה שניתן לזהות? הכל מתמסמס. הזמן, הכוחות הנפשיים והמשאבים שלכם יורדים לטמיון.

זה תקף בכל אותם העיצובים אותם תדפיסו וגם באלה הנמצאים ברשת ועל המסך. מכרטיס הביקור ועד אתר האינטרנט דרך עמודי נחיתה, פרסומים ברשתות החברתיות , מצגות, ברושורים, גלויות, מוצרי קד"מ, מוצרים מודפסים ועוד.

בסטודיו ניתן מענה לצרכי השיווק השוטפים של העסק, היוצרים שגרת שיווק ופרסום אפקטיבית.


למי מתאים השירות?

לעסקים בעלי אופי דינאמי בהם יש צורך בעדכון קהל הלקוחות על בסיס שבועי ואף יומי, כמו מרכזי פעילות, מוקדי תיירות ופנאי, בתי קפה ומסעדות, חנויות ועוד.

בעלי עסקים הנותנים שירות B2B ומעוניינים לספק גם את שירותי העיצוב דרכם כמו יועצי שיווק, יועצים עסקיים, משרדי יח"צ ושיווק במדיה החברתית ועוד.

 

 

מפתחי משחקים, יוצרי מוצרים מודפסים וכל מקצוע אחר הזקוק לעיצוב מתחדש ומשתנה בתדירות גבוהה, בין אם מדובר בשיווק חיצוני או פנים ארגוני.

וככה זה עובד:
שירות ליווי ועיצוב בשגרה השיווקית מאפשר בעצם את כל היתרונות במעצבת קבועה בעסק מבלי להעסיק עובד. שמירה על שפה עיצובית אחידה ושגרת שיווק רציפה ומושכלת לצד חיסכון בזמן, משאבים וכסף.

במסגרת שירות זה תוכלו ליהנות משתי אופציות:
1. מבנק שעות / עיצובים חודשי קבוע המאפשר לכם להמשיך ולשווק לאורך כל החודש בעלות מוזלת יותר, מבלי לבקש הצעת מחיר עבור כל עיצוב חדש.
2. עלות שעתית מוזלת עבור הזמנת מינימום 15 שעות עיצוב חודשיות.

כך או כך, תהנו ממענה זריז ויעיל. פנו את זמן העבודה שלכם והישארו מרוכזים במה שאתם עושים הכי טוב. את העיצוב תשאירו לי.

 

לפרטים נוספים ובחירת מסלול רלוונטי לחצו כאן ונבדוק איזה דרך היא הטובה ביותר עבורכם.

בבלוג של הסטודיו כבר היתם?

תמיד יש שם דברים מעניינים!

קליק ואתם בפנים >>

זקוקים למשיכת מכחול?

מתי אנחנו נפגשים?

צרו קשר לתיאום פגישה או אפילו "סתם" לשאול שאלה.

בפגישות פנים אל פנים תמיד יוצא משהו טוב!

“אל מיכל הגעתי בזכות העיצובים שהיא עשתה לקולגה, משהו במשיכת המכחול הקסים אותי וידעתי שיום אחד, אני אפנה אליה. היום הזה הגיע - כנס בלוגריות, נשים אמיתיות, נהדרות ועוצמתיות ועם זאת עדינות, צבעוניות ופשוט יפות מבפנים ומבחוץ.לזה היתי צריכה מיתוג ייחודי. פניתי למיכל ואמרתי לה שאני צריכה משהו אמיתי, מושך, נעים, נשי - הסברתי לה אודות הכנס, ומיד לאחר מספר ימים, כבר בסקיצה הראשונה קיבלתי את אשר חלמתי עליו. המיתוג המושלם לכנס שלי. העבודה עם מיכל היתה נעימה, זריזה, ייחודית. היה לי כיף לעבוד איתה, ועוד יותר כיף כי זאת אמנם הפעם הראשונה, אבל לא האחרונה. ממליצה בחום ובאהבה.”

יונית צוק הבלוגריסטית

חזרה למעלה