Skip to content
באנר עיצוב בשגרת שיווק מיכל נמצוב
באנר קטן עיצוב בשגרת שיווק מיכל נמצוב
עיצוב ואיור אינפוגרפיקה לעסקים מיכל נמצוב סטודיו m creative

עיצוב שוטף של חומרי השיווק

למיתוג, בניגוד לתפיסה הרווחת, משמעות ארוכת טווח - הרבה מעבר ליצירת לוגו.

התוצאות המוצלחות של התמדה בפעולות השיווק תוך תכנון מקדים, נראות רק כאשר עושים זאת בכל מקום ולאורך זמן, תוך שמירה על שפה גרפית אחידה- שפת המותג. תוצאות מצויינות נוכל לראות כשמתבלים את כל הפרסומים שלנו בהמון יצירתיות.

מה קורה כשלא מתמידים? כשאין שפה גרפית אחידה וקבועה שניתן לזהות? הכל מתמסמס. הזמן, הכוחות הנפשיים והמשאבים שלכם יורדים לטמיון.

זה תקף בכל אותם העיצובים אותם תדפיסו וגם באלה הנמצאים ברשת ועל המסך. מכרטיס הביקור ועד אתר האינטרנט דרך עמודי נחיתה, פרסומים ברשתות החברתיות , מצגות, ברושורים, גלויות, מוצרי קד"מ, מוצרים מודפסים ועוד.

בסטודיו ניתן מענה לצרכי השיווק השוטפים של העסק, היוצרים פעילות שיווקית יצירתית על בסיס קבוע ופרסום אפקטיבי.


למי מתאים השירות?

השירות מומלץ במיוחד לעסקים בעלי אופי דינאמי בהם יש צורך בעדכון קהל הלקוחות על בסיס שבועי ואף יומי, כמו מרכזי פעילות, מוקדי תיירות ופנאי, בתי קפה ומסעדות, חנויות ועוד. יחד עם זאת, בתפיסתו של הסטודיו כל עסק זקוק לתכנית פעולה שיווקית, על מנת להצליח להתקדם ולגדול ולהשיג יעדים.

בעלי עסקים הנותנים שירות B2B ומעוניינים לספק גם את שירותי העיצוב דרכם כמו יועצי שיווק, יועצים עסקיים, משרדי יח"צ ושיווק במדיה החברתית יכולים אף הם ליהנות מהשירות ולהציע חבילה כוללת ללקוחות שלהם. מפתחי משחקים, יוצרי מוצרים מודפסים וכל מקצוע אחר הזקוק לעיצוב מתחדש ומשתנה בתדירות גבוהה, בין אם מדובר בשיווק חיצוני או פנים ארגוני.

וככה זה עובד:
עבודה שוטפת עם הסטודיו מאפשר בעצם את כל היתרונות במעצבת קבועה בעסק מבלי להעסיק עובד. שמירה על שפה עיצובית אחידה ופעילות שיווק רציפה ומושכלת לצד חיסכון בזמן, משאבים וכסף. שווה, לא?

במסגרת שירות זה תוכלו ליהנות מבנק שעות / עיצובים חודשי קבוע, המאפשר לכם להמשיך ולשווק לאורך כל החודש בעלות מוזלת יותר, מבלי לבקש הצעת מחיר עבור כל עיצוב חדש. הבונוס הגדול הוא כמובן שהכל בראש שקט עם מענה זריז ויעיל.

פנו את זמן העבודה שלכם והישארו מרוכזים במה שאתם עושים הכי טוב. את העיצוב תשאירו לי.

כאן אפשר לקרוא מה אומר מי שכבר עובד עם סטודיו m creative

10 שעות עיצוב = 150 ש"ח לשעה

__________

סה"כ 1500 ש"ח

20 שעות עיצוב = 100 ש"ח לשעה

__________

סה"כ 2000 ש"ח

25 שעות עיצוב = 90 ש"ח לשעה

__________

סה"כ 2250 ש"ח

*לניצול עד 4 חודשים מיום הרכישה * תשלום מלא מראש. * לניצול עבור עיצוב פרסומים, באנרים ועיצוב שוטף. לא כולל מיתוג ראשוני

שנתחיל לעבוד ביחד? לחצו כאן ונבדוק איזה דרך היא הטובה ביותר עבורכם.

בבלוג של הסטודיו כבר היתם?

תמיד יש שם דברים מעניינים!

קליק ואתם בפנים >>

זקוקים למשיכת מכחול?

  מתי אנחנו נפגשים?

  צרו קשר לתיאום פגישה או אפילו "סתם" לשאול שאלה.

  בפגישות פנים אל פנים תמיד יוצא משהו טוב!

  “אל מיכל הגעתי בזכות העיצובים שהיא עשתה לקולגה, משהו במשיכת המכחול הקסים אותי וידעתי שיום אחד, אני אפנה אליה. היום הזה הגיע - כנס בלוגריות, נשים אמיתיות, נהדרות ועוצמתיות ועם זאת עדינות, צבעוניות ופשוט יפות מבפנים ומבחוץ.לזה היתי צריכה מיתוג ייחודי. פניתי למיכל ואמרתי לה שאני צריכה משהו אמיתי, מושך, נעים, נשי - הסברתי לה אודות הכנס, ומיד לאחר מספר ימים, כבר בסקיצה הראשונה קיבלתי את אשר חלמתי עליו. המיתוג המושלם לכנס שלי. העבודה עם מיכל היתה נעימה, זריזה, ייחודית. היה לי כיף לעבוד איתה, ועוד יותר כיף כי זאת אמנם הפעם הראשונה, אבל לא האחרונה. ממליצה בחום ובאהבה.”

  יונית צוק הבלוגריסטית

  חזרה למעלה
  0
  Open chat
  כתבו לי
  הי,
  איך אוכל לעזור לך?