מאז שאני זוכרת את עצמי היתה לי אהבה לציור, אבל המפנה האמיתי התחיל כשלמדתי בתיכון לאמנויות. ניסיתי להמנע מהמחשב והתחלתי לאייר ידנית ולהתנסות בשלל טכניקות. לבסוף, התירוץ הפך לאהבה גדולה והמחשב הפך לכלי עבודה. כל הטכניקות שאספתי מאז ועד היום נכנסות לארסנל השירותים של הסטודיו: איור בצבעי מים, צבעי עפרון, רישום בעט, איור ממוחשב ועוד… לצד השלמה של עיצוב גרפי והכנה לדפוס.

על הסטודיו שלי – סטודיו m creative, אני אוהבת לספר שהוא סטודיו חמים ובוטיקי לאיור, מיתוג ועיצוב גרפי בו אני יוצרת באהבה פרוייקטים מגוונים בכל הגדלים ועל מגוון חומרים. יש לי תואר ראשון B.Design  של המכון הטכנולוגי חולון (HIT), הכשרות שיווק שונות, וקילומטראז' של יותר מעשור בתחום האיור והמיתוג.
אבל לפני ואחרי הכל, אני אמא לשני שובבים – שחר ועילאי, ונשואה לאריאל שתמיד נמצא שם ומכיר כל "פינה" של הסטודיו.

עם מי אני עובדת ומה אני מציעה?
מיתוג מאוייר לבעלי עסקים, חברות וארגונים: לוגו, שפה גרפית, מיתוג מוצרים, אריזות, קטלוגים ואינפוגרפיקות – הכל בשפה מאויירת בטכניקה לבחירתכם • איורים ענקיים וטפטים בהזמנה אישית למשרדים, מרפאות, מוסדות ציבור ומרחבי למידה שבעליהם רוצים להפוך את החלל לחוויתי ולהפיק מקירות המרחב הרבה יותר • מדבקות קיר, פרינטים ואיורים מתוקים ללקוחות פרטיים שמעוניינים לשדרג את חדרי הבית (תכנסו לחנות, כדאי לכם) • מעצבי פנים ואדריכלים – אני כאן כדי להקל עליכם. שיתופי פעולה מקצועיים זה תמיד המתכון להצלחה.

איפה עוד תוכלו למצוא אותי? ביוטיוב, באינסטגרם ובפייסבוק

גלילה למעלה
פתח צ׳אט
כתבו לי
הי,
איך אוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן