לוגו ושפה גרפית
מאוירים בצבעי מים

שם הלקוח » ים אסף אמברצ' | שפת הים

בתהליך המיתוג של ים נהנתי ליצור עבורה עיצוב המכיל שפה חדשה של עולם תוכן. השם "שפת הים" יצר משחק מעניין בין שם בעלת העסק לבין שיטת העבודה. תהליך המיתוג כלל עיצוב לוגו מאויר, נייר מכתבים, קאבר לרשתות חברתיות, מגנט "במשפחה שלנו" ובו המלצות לתקשורת מקרבת ואיך לישם אותה עם בני הבית. כמו כן, אירתי עבור ים סדרה של כמעט 30 איקונים המלווים אותה בעבודתה היום יומית. לים ערכת קלפים מדהימה שהיא פיתחה, אותה אירתי ועיצבתי (מוזמנים להכנס לראות בעמוד מיתוג מוצרים ואריזות)

כמה מילים מהלקוח:)

"מיכל היקרה והאהובה, 
עוד כשהתבקשתי עם עצמי לברר על מעצבת שתוכל לתת לי קול ליצירה שלי, ידעתי כי זו צריכה להיות מישהי ממש מיוחדת, יצירתית ועם יכולת רחבה ועמוקה להבין בין השורות. הכרנו כשהייתי עם חזון והייתי בהתלבטויות רבות של "מתחילים עם חלום". אני מודה על הזכות להגשים אותו ועוד איתך. 
 
הדבר הראשון שעולה בי זה החיוך שלך, המבט הסקרן, השאלות שלך 
הכל כדי להבין מה אני צריכה ואיך הייתי רוצה שזה יעבור, ובעבורי אלו שאלות מקצועיות וחשובות שעזרו לי ליצור בהירות לגבי הוצאתו לפועל.

את עם הסבלנות שלך, לצד הרוח שבי שלעיתים לא ברורה ונושבת לה (: ידעת להמתין בסבלנות עד שאחזור מהזמן שבו ביררתי עם עצמי מה אני רוצה ואיך הייתי רוצה שזה יהיה, ממש מיינדפולנס ואומנות. אני אוהבת שאת אדם של הפרטים הקטנים, אני חושבת שבעבודה של יצירה, גם כשהיא עדיין לא ברורה, חשוב להרגיש את הסבלנות וההמתנה של מי שאני עובדת עימו ואת ממש ניחנת בזה.  אני חוזרת אליך שוב ושוב, בכל פעם בגזרה אחרת, אם זה הפקה של עיצוב חדש או כל מה שנולד ואת פה, זמינה ויוצרת. אני חושבת שאת מביאה הקשבה ייחודית שעוזרת לאנשים להגשים חלומות, ממליצה בחום עם ידיעה שאת אמנית ומגשימנית(:
 
תודה על הכל,
ים | שפת הים-תקשורת מחברת"
 
גלילה למעלה
פתח צ׳אט
כתבו לי
הי,
איך אוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן