ערכת קלפי תקשורת מקרבת

שם הלקוח » ים אסף אמברצ'י | שפת הים

ים היא לקוחה שאני מלווה שנים, עוד משלב המיתוג הראשוני. (תוכלו לראות אותו כאן) כשהתחלנו לעבוד על ערכת הקלפים נפגשנו קודם להבין מה הצורך, מה כוללת הערכה ולמי היא פונה. שלחתי אותה עם שיעורי בית ופרטים לברר לפני שאוכל להתחיל בעיצוב (כמו למשל מה גודל הקלפים? מה הכמות? מה צריך להכיל כל כלף? האם יש חוברת הסברים? מהו התקציה הקיים – כולל הפקת הערכה, איזה אריזה תהיה? ועוד). מכיוון שלים שפה גרפית מדוייקת עליה עבדנו ביחד, ההמשך לערכה היה טבעי וזורם וקל מיד להבחין שמדובר בערכה שלה.

כמה מילים מהלקוח:)

"מיכל היקרה והאהובה, 
עוד כשהתבקשתי עם עצמי לברר על מעצבת שתוכל לתת לי קול ליצירה שלי, ידעתי כי זו צריכה להיות מישהי ממש מיוחדת, יצירתית ועם יכולת רחבה ועמוקה להבין בין השורות. הכרנו כשהייתי עם חזון והייתי בהתלבטויות רבות של "מתחילים עם חלום". אני מודה על הזכות להגשים אותו ועוד איתך. 
 
הדבר הראשון שעולה בי זה החיוך שלך, המבט הסקרן, השאלות שלך 

הכל כדי להבין מה אני צריכה ואיך הייתי רוצה שזה יעבור, ובעבורי אלו שאלות מקצועיות וחשובות שעזרו לי ליצור בהירות לגבי הוצאתו לפועל. כבר כשאני מראה את הערכה, את האריזה, מבלי שעדיין רואים את הקלפים, רואים את הצבעים המדהימים שיצרת והאייקונים והשפה, הכל ברוח הגלים.

את עם הסבלנות שלך, לצד הרוח שבי שלעיתים לא ברורה ונושבת לה (: ידעת להמתין בסבלנות עד שאחזור מהזמן שבו ביררתי עם עצמי מה אני רוצה ואיך הייתי רוצה שזה יהיה, ממש מיינדפולנס ואומנות. אני אוהבת שאת אדם של הפרטים הקטנים, אני חושבת שבעבודה של יצירה, גם כשהיא עדיין לא ברורה, חשוב להרגיש את הסבלנות וההמתנה של מי שאני עובדת עימו ואת ממש ניחנת בזה. אני חוזרת אליך שוב ושוב, בכל פעם בגזרה אחרת, אם זה הפקה של עיצוב חדש או כל מה שנולד ואת פה, זמינה ויוצרת. אני חושבת שאת מביאה הקשבה ייחודית שעוזרת לאנשים להגשים חלומות, ממליצה בחום עם ידיעה שאת אמנית ומגשימנית(:

 
תודה על הכל,
ים | שפת הים-תקשורת מחברת"
 
גלילה למעלה
פתח צ׳אט
כתבו לי
הי,
איך אוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן